  • ماژول کانورتر ولتاژ مین ول - مدل SCW05C-12 - خروجی 12 ولت (تایوانی)
DC-DC converter PCB mount 36..72Vdc -> 12Vdc, 5W.
Rated voltage: 12Vdc
Rated current: 0,47A
Rated power: 5W