جهت تامین قطعات از بازار ، میتوانید لیست خود را به 09039407345 واتساپ نمائید .
 

سوالات متداول

سوالات متداول حساب کاربری

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کردید ، می توانید بر روی دکمه ورود در بالای سایت کلیک کرده و سپس در صفحهء مربوطه ، گزینه فراموشی رمز عبور را انتخاب کنید .در این حالت می توانید با وارد کردن ایمیلی که زمان ثبت نام از آن استفاده کردید ، درخواست ارسال رمز عبور جدیده کنید .توصیه می شود پس از ورود به سایت ، رمز عبور ارسال شده را به رمز عبور مورد نظر خود را تغییر دهید .

در این حالت میتوانید از طریق بخش پشتیبانی آنلاین و یا تماس تلفنی با فروشگاه و دادن مشخصات کاربری و شخصی خود ، ایمیل و رمز عبور جدید برای خود دریافت کنید .

بله این کار را می توانید انجام دهید . اما به دلیل اینکه اطلاعات مربوط به خرید های قبلی و سوابق سفارشات و همچنین امتیاز های مربوط به خرید های قبلی شما قابل انتقال به حساب کاربری جدید نیست ، پیشنهاد می شود تمامی فعالیت ها و خرید های خود را از طریق یک حساب کاربری انجام دهید تا علاوه بر دریافت امتیاز های مربوط به حجم خرید ها ، از پیشنهاد های ویژه و یا کوپن های تخفیفی که برای برخی از مشتریان وفادار و دائمی ارسال می شود ، برخوردار شوید . برای مشاهده امتیاز های کسب شده خود ، به حساب کاربری خود مراجعه کنید و سپس گزینه امتیازات جایزه شما را انتخاب نمائید .

جهت تغییر اطلاعات کاربری خود می توانید با مراجعه حساب کاربری خود (قابل انتخاب از قسمت بالای سایت) و سپس انتخاب گزینه ویرایش اطلاعات حساب کاربری اقدام به تغییر اطلاعات عمومی خود کنید .جهت تغییر گذرواژه ورود به سیستم خود نیز می توانید از بخش تغییر رمز عبور  و برای تغییر آدرس های ارسال خود به تغییر دفترچه آدرس استفاده نمایید .

در صورتی که پس از دریافت بسته و چک کردن سفارش ، متوجه مغایرت و یا اشتباه در ارسال اجناس خود شده اید ، حداکثر تا 1 روز کاری بعد از تحویل بسته با فروشگاه تماس بگیرید و موضوع را با کارشناس سفارشات در میان بگذارید تا باقی مراحل با شما هماهنگ شود .

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی ، باید ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید و سپس به بخش مشاهده تاریخچه سفارش ها رفته تا  سوابق خرید شما نشان داده ‏شود . برای مشاهده تاریخچه سفارش ، اجناس سفارش داده شده و همچنین کد های رهگیری صادر شده برای سفارش هم می توانید بر روی علامت مشاهده که در مقابل شماره سفارش مورد نظر است ، کلیک کنید .

هیچگونه محدودیتی برای ثبت سفارش در سایت وجود ندارد و سفارشات با هر مبلغی حتی بسیار ناچیز هم امکان ثبت و ارسال دارند . تنها محدودیت اعمال شده بر روی سفارشات مبلغ پایین ، غیر فعال شدن امکاناتی نظیر ارسال با پیک فوری و یا امکان پرداخت در محل است .
در مورد محدودیت خرید از یک قلم جنس نیز به صورت کلی برخی مواردی که دارای قیمت پایین هستند ، محدودیت تعداد وجود دارد که این محدودیت در عنوان محصول و یا در صفحه محصول قید شده است . به عنوان مثال مقاومت 100 اهم 2 وات - بسته 10 تایی با محدودیت حداقل 10 عدد فروخته می شود و الباقی محصولات بدون محدودیت در تعداد فروش می روند .

برخی از اقلامی که داخل فروشگاه با اتمام موجودی روبرو شده اند ، قابل تامین هستند . البته برای تامین برخی موارد نیاز به خرید حداقل یک تعداد معین از جنس باشد و امکان تهیه محصول با تعداد کم میسر نیست . ضمن اینکه برخی از محصولات هم به دلیل کیفیت پایین و یا قدیمی بودن و ... از سیستم فروش همکاران نیز حذف شده اند که در این حالت امکان تهیه جنس مقدور نمی باشد .

خیر . به صورت کلی تمامی خرید های انجام شده از ایران میکرو به صورت نقدی هستند و وجه سفارش قبل از تحویل آن و یا در هنگام تحویل سفارش به مشتری دریافت می شود و به هیچ وجه امکان تسویه با چک میسر نمی باشد .

بله در صورتی که مبلغ سفارش شما از 100.000 تومان بیشتر است می توانید با تماس با فروشگاه و به صورت تلفنی اقدام به ثبت سفارش نمائید . برای مبالغ پایین تر امکان ثبت سفارش تلفنی میسر نمی باشد و سفارش باید حتما از طریق سایت ثبت شود .

این امکان فقط برای ارسال با پیک موتوری اختصاصی - فوری ما وجود دارد و در باقی روش ها زمان تحویل بسته توسط شرکت های متصدی حمل تعیین خواهد شد .

در حالت کلی پس از ثبت سفارش و پرداخت آن و ثبت اطلاعات در سیستم سایت ، نیازی به تماس تلفنی یا پیگیری سفارش نمی باشد . سفارشات بر اساس زمان بندی اعلام شده در سایت و همچنین طبق نوبت ، وارد مرحله آماده سازی و ارسال می شوند .

تنها در صورتی که مدت زمان اعلام شده در سایت سپری شده باشد و سفارش شما تغییر وضعیتی نداشته باشد ، می توانید با فروشگاه تماس بگیرید و پیگیری های لازمه را انجام دهید .


تا قبل از ثبت سفارش و واریز وجه ، از طریق ویرایش ثبت خرید (قبل از ثبت فاکتور) و ایجاد یک سفارش جدید برای حالتی که سفارش ثبت شده اما پرداخت نشده است ، می توانید تغییرات مورد نظر خودتان را اعمال کنید .

در مورد سفارشات پرداخت شده ای که وارد مرحله آماده سازی و ارسال شده اند ، متاسفانه امکان تغییر در فاکتور وجود ندارد .