пВї سوالات متداول | مجتمع الکترونیک ایران میکرو

آخرین فرصت ثبت و ارسال در سال جاری 24 اسفند ماه می باشد و سفارشات پس از این تاریخ به نوبت از 6 فروردین ارسال خواهند شد . پاسخگویی بین 24 اسفند تا 14 فروردین نیز تنها از طریق واتساپ و ایتا با شماره 09039407345 انجام خواهد شد .


ثبت درخواست واردات قطعات ثبت درخواست تهیه از بازار فرصت شغلی در ایران میکرو مرکز دانلود

سوالات متداول

سوالات متداول حساب کاربری

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کردید ، می توانید بر روی دکمه ورود در بالای سایت کلیک کرده و سپس در صفحهء مربوطه ، گزینه فراموشی رمز عبور را انتخاب کنید .در این حالت می توانید با وارد کردن ایمیلی که زمان ثبت نام از آن استفاده کردید ، درخواست ارسال رمز عبور جدیده کنید .توصیه می شود پس از ورود به سایت ، رمز عبور ارسال شده را به رمز عبور مورد نظر خود را تغییر دهید .

در این حالت میتوانید از طریق بخش پشتیبانی آنلاین و یا تماس تلفنی با فروشگاه و دادن مشخصات کاربری و شخصی خود ، ایمیل و رمز عبور جدید برای خود دریافت کنید .

بله این کار را می توانید انجام دهید . اما به دلیل اینکه اطلاعات مربوط به خرید های قبلی و سوابق سفارشات و همچنین امتیاز های مربوط به خرید های قبلی شما قابل انتقال به حساب کاربری جدید نیست ، پیشنهاد می شود تمامی فعالیت ها و خرید های خود را از طریق یک حساب کاربری انجام دهید تا علاوه بر دریافت امتیاز های مربوط به حجم خرید ها ، از پیشنهاد های ویژه و یا کوپن های تخفیفی که برای برخی از مشتریان وفادار و دائمی ارسال می شود ، برخوردار شوید . برای مشاهده امتیاز های کسب شده خود ، به حساب کاربری خود مراجعه کنید و سپس گزینه امتیازات جایزه شما را انتخاب نمائید .

جهت تغییر اطلاعات کاربری خود می توانید با مراجعه حساب کاربری خود (قابل انتخاب از قسمت بالای سایت) و سپس انتخاب گزینه ویرایش اطلاعات حساب کاربری اقدام به تغییر اطلاعات عمومی خود کنید .جهت تغییر گذرواژه ورود به سیستم خود نیز می توانید از بخش تغییر رمز عبور  و برای تغییر آدرس های ارسال خود به تغییر دفترچه آدرس استفاده نمایید .

در صورتی که پس از دریافت بسته و چک کردن سفارش ، متوجه مغایرت و یا اشتباه در ارسال اجناس خود شده اید ، حداکثر تا 1 روز کاری بعد از تحویل بسته با فروشگاه تماس بگیرید و موضوع را با کارشناس سفارشات در میان بگذارید تا باقی مراحل با شما هماهنگ شود .

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی ، باید ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید و سپس به بخش مشاهده تاریخچه سفارش ها رفته تا  سوابق خرید شما نشان داده ‏شود . برای مشاهده تاریخچه سفارش ، اجناس سفارش داده شده و همچنین کد های رهگیری صادر شده برای سفارش هم می توانید بر روی علامت مشاهده که در مقابل شماره سفارش مورد نظر است ، کلیک کنید .

هیچگونه محدودیتی برای ثبت سفارش در سایت وجود ندارد و سفارشات با هر مبلغی حتی بسیار ناچیز هم امکان ثبت و ارسال دارند . تنها محدودیت اعمال شده بر روی سفارشات مبلغ پایین ، غیر فعال شدن امکاناتی نظیر ارسال با پیک فوری و یا امکان پرداخت در محل است .
در مورد محدودیت خرید از یک قلم جنس نیز به صورت کلی برخی مواردی که دارای قیمت پایین هستند ، محدودیت تعداد وجود دارد که این محدودیت در عنوان محصول و یا در صفحه محصول قید شده است . به عنوان مثال مقاومت 100 اهم 2 وات - بسته 10 تایی با محدودیت حداقل 10 عدد فروخته می شود و الباقی محصولات بدون محدودیت در تعداد فروش می روند .

برخی از اقلامی که داخل فروشگاه با اتمام موجودی روبرو شده اند ، قابل تامین هستند . البته برای تامین برخی موارد نیاز به خرید حداقل یک تعداد معین از جنس باشد و امکان تهیه محصول با تعداد کم میسر نیست . ضمن اینکه برخی از محصولات هم به دلیل کیفیت پایین و یا قدیمی بودن و ... از سیستم فروش همکاران نیز حذف شده اند که در این حالت امکان تهیه جنس مقدور نمی باشد .

خیر . به صورت کلی تمامی خرید های انجام شده از ایران میکرو به صورت نقدی هستند و وجه سفارش قبل از تحویل آن و یا در هنگام تحویل سفارش به مشتری دریافت می شود و به هیچ وجه امکان تسویه با چک میسر نمی باشد .

بله در صورتی که مبلغ سفارش شما از 100.000 تومان بیشتر است می توانید با تماس با فروشگاه و به صورت تلفنی اقدام به ثبت سفارش نمائید . برای مبالغ پایین تر امکان ثبت سفارش تلفنی میسر نمی باشد و سفارش باید حتما از طریق سایت ثبت شود .

این امکان فقط برای ارسال با پیک موتوری اختصاصی - فوری ما وجود دارد و در باقی روش ها زمان تحویل بسته توسط شرکت های متصدی حمل تعیین خواهد شد .

در حالت کلی پس از ثبت سفارش و پرداخت آن و ثبت اطلاعات در سیستم سایت ، نیازی به تماس تلفنی یا پیگیری سفارش نمی باشد . سفارشات بر اساس زمان بندی اعلام شده در سایت و همچنین طبق نوبت ، وارد مرحله آماده سازی و ارسال می شوند .

تنها در صورتی که مدت زمان اعلام شده در سایت سپری شده باشد و سفارش شما تغییر وضعیتی نداشته باشد ، می توانید با فروشگاه تماس بگیرید و پیگیری های لازمه را انجام دهید .


تا قبل از ثبت سفارش و واریز وجه ، از طریق ویرایش ثبت خرید (قبل از ثبت فاکتور) و ایجاد یک سفارش جدید برای حالتی که سفارش ثبت شده اما پرداخت نشده است ، می توانید تغییرات مورد نظر خودتان را اعمال کنید .

در مورد سفارشات پرداخت شده ای که وارد مرحله آماده سازی و ارسال شده اند ، متاسفانه امکان تغییر در فاکتور وجود ندارد .