  • میکروکنترلر AT90CAN128-16AU - SMD
8Bit Microcontroller
FLASH : 128KB
EEPROM : 4KB
SRAM : 4KB
Speed : 0 - 16MHz
Voltage : 2.7 - 5.5 V
Package : TQFP-64
ویژگی های تراشه :
رابط JTAG
کنترل کننده CAN دو طرفه با حداکثر نرخ ارسال 1Mbps در فرکانس 8MHZ