  • برد آمپلی فایر استریو 2x100 وات HIFI - مدل XY-AP100H
Specifications of Sinilink XY-AP100H HIFI Stereo Bluetooth Power Amplifier Module (100W*2)
Amplifier Type: Class D stereo amplifier (TPA3116D2)
Volume Control: 360-degree rotation control
Power Supply Voltage: 8V to 26V, 3A
Audio Input: Bluetooth, AUX, U disk, USB Soundmax
Bluetooth Effective Range: 15 meters
Audio Output: 2 x speaker, 3.5mm audio jack
Output Power:
12V input: 8 ohm/30W+30W, 4 ohm/40W+40W
15V input: 8 ohm/36W+36W, 4 ohm/60W+60W
19V input: 8 ohm/64W+64W, 4 ohm/90W+90W
24V input: 8 ohm/80W+80W, 4 ohm/100W+100W
Output Filter: Professional audio LC filter
Speaker Compatibility: 2 x 8 ohm, 30W~300W
Dimensions: 60 x 60 x 20 mm