  • ماژول کاهنده DC-DC STEP DOWN - خروجی 12 ولت - 4 آمپر - مدل MINI560-12V
MINI560 DC-DC 12V 4A Step-Down Stabilized Module
Specifications
Model : MINI560
Type : DC-DC Power Converter Module
Output voltage : 12V
Input Voltage Range : 14V ~ 20V