  • میکروکنترلر PIC16F627 - SMD
Flash Base 8 Bit CMOS Microcontroller
Program Memory ( Flash ) : 1024 * 14 Bit Words
SRAM : 224 Bytes
EEPROM = 128 Bytes
Operation Speed : 20 MHZ  Clock Input
Voltage Range : 3.0 - 5.5 V
I/O = 16 Pin
Package : SOIC-18
ویژگی های تراشه :
- پشتیبانی از اسیلاتور خارجی
- دارای جریان خروجی بالا تا 25mA برای درایو LED