کلیه قیمت ها و موجودی اجناس در سایت به روز می باشد . تاريخ بروزرسانی: 1398/6/28

هویه یکی از معروف ترین ابزار الات لحیم کاری است که ساده ترین آن از یک دسته و یک میله فلزی تشکیل شده که با گرم شدن میله می توان آلیاژ لحیم را ذوب نمود . روش گرم شدن نوک میله هویه به روش های مختلف صورت می گیرد که معروف ترین آن استفاده از المنت برقی است . هویه ها به دو دسته هویه با دمای ثابت و متغیر تقسیم می شوند که در نوع متغیر می توان دمای نوک هویه را بسته به آلیاژ های مختلف و قطعه لحیم کاری تغییر داد . نوک هویه را نیز می توان بسته به کاربرد های مختلف تغییر داد که معروف ترین آن ها نوک سوزنی ، نوک سوزنی کج و هویه پنسی است . همچنین ممکن است در کاری نیاز به هویه قابل حمل باشد که در چنین کاربردی نمی توان از هویه برقی استفاده نمود و چاره استفاده از هویه گازی است که با پر کردن محفظه هویه از گاز ، می توان بدون نیاز به انرژی الکتریکی المنت را گرم نمود . برخی هویه ها نیز معروف به هفتیری هستند که ظاهر هویه بیشتر شبیه تفنگ است و در لحیم کاری با دمای زیاد از آن ها استفاده می شود .

برای سنجش دمای تولید شده توسط هویه از پارامتر وات استفاده می شود . برای مثال هویه 60 وات ، توان تولید دمای مناسب برای لحیم کاری قطعات الکترونیک را دارا می باشد و هویه 100 وات بیشتر در لحیم کاری کانکتور ها و سیم ها استفاده می شود . این محصول یک هویه وات متغیر رومیزی آنالوگ است که توسط یک ولوم می توان دمای هویه را در بازه 250 تا 450 درجه سانتی گراد تغییر داد . 
 

Insulation Resistance :    Over 100MΩ (500V DC)Ripple temperature : ±5˚C (unloaded)
Temperature Setting Range : 250–450°C
Power Cord Length : 1.5m
Power Consumption : 85Wنظر بدهید

ورود

هویه رومیزی وات متغیر GOOT ژاپنی - مدل PX-501

  • قیمت پایه : 13,970,000ریالارزان تر سراغ دارید ؟ اطلاع دهید

تعداد بازدید: 18379

برچسب ها: هویه ژاپنی, هویه متغیر, هویه استیشن, هویه تعمیراتی, هویه رومیزی, هویه گوت, هویه گات, هویه برقی, px501, digital station soldering iron

'