  • ماژول گیرنده ASK-RFRM1-315
نام فایل حجم فایل
RFRM1_Module_Tutorial_FA.rar 1.09MB دانلود
RFM_Module_Datasheet_EN.rar 1.51MB دانلود
ماژول گیرنده رادیویی RFRM1 :
ماژول های RFRM ، گیرنده های رادیویی با مدولاسیون ASK می باشند که در انواع مختلفی ساخته می شوند و اصلی ترین تفاوت آن ها در توان و نرخ ارسال دیتا است . از این ماژول می توان در ساخت رادیو کنترلر ها و همچنین ارسال دیتا به صورت بیسیم استفاده کرد . ماژول RFRM1 توانایی کدلرنینگ را ندارد ، اما می توان توسط آن سیگنال ریموت کنترلر های ASK را دریافت و توسط MCU آن را رمزگشایی کرد . قیمت کم و همچنین راه اندازی راحت ، این ماژول ها را به یکی از پر مصرف ترین ماژول های ساخت ریموت کنترل تبدیل کرده است . در راه اندازی ماژول های RFRM باید به این نکته توجه داشت که این ماژول تنها قادر به دریافت دیتا به صورت سریال می باشند . RFRM1 دارای دو مدل 315MHz و 433MHz است که هر گیرنده تنها میتواند سیگنال های فرستنده ای با همان فرکانس را دریافت کند .
ویژگی های :
-        ولتاژ کاری 3.3 تا 5 ولت
-        فرکانس حامل 315MHz
-        مدولاسیون ASK
-        جریان مصرفی 2.8mA