  • دیمر تک کانال 12 تا 24 ولت - 30 آمپر - بدنه فلزی DC12-24VDC 30A DIMMER
Introduction:
LED Dimmer DC 12V 24V 30A Stepless Adjustable Brightness Lamp Bulb Strip Driver Single Color Light Power Supply Controller
Specification:
Type: DC 12V-24 30A Dimmer
Input: 12V
Output: 1 Channel 360W 12-24V (0-30A)
Static power consumption: 1W
There is a black knob, just twirl it to adjust the brightness of LED lights
Size: Dimension (L x W x H): Approx. 85 x 62 x 20mm
نظر بدهید
ورود
  • قیمت پایه : 6,864,000ریال
گزینه های در دسترس
ارزان تر سراغ دارید ؟ اطلاع دهید
تعداد بازدید: 1594
پرسش و پاسخ مشتریان
برچسب ها: دیمر تک کانال 12 تا 24 ولت - 30 آمپر - بدنه فلزی DC12-24VDC 30A DIMMER, RG_110_000000_000000_14600, انواع دیمر و کنترل موتور AC و DC