пВї بیمه تکمیلی سفارشات | مجتمع الکترونیک ایران میکرو

قیمت و موجودهای سایت بروز می باشند . در صورت نیاز می توانید از طریق 09039407345 در ایتا یا واتساپ با ما در تماس باشید .
 


ثبت درخواست واردات قطعات ثبت درخواست تهیه از بازار فرصت شغلی در ایران میکرو مرکز دانلود

بیمه تکمیلی سفارشات

 همانطور که در بخش "روشهای ارسال " توضیح داده شد ، در روش های حمل خارج از تهران ، فروشگاه اقدام به بیمه نمودن کالاها در شرکت های حمل می نماید . اما این بیمه تنها برخی از موارد نظیر مفقود شدن بسته را پوشش می دهد و برای باقی موارد معمولا شرکت های حمل ، خسارتی را پرداخت نمی نمایند . بر همین اساس در صورتی که مشتری تنها به بیمه پایه بسنده کرده باشد ، در صورت وقوع مشکل و خسارت ، خود شخصا میبایست اقدام به پیگیری از شرکت مربوطه جهت دریافت خسارت نماید و فروشگاه از این بابت هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت .


حال با توجه به آنکه تجربه نشان داده است که شرکت های حمل  در مواقع بروز خسارت ، معمولا پاسخگو نمی باشند ، فروشگاه برای اطمینان خاطر خریدارن خود از جبران خسارت و عدم درگیر شدن در پروسه های کاری شرکتهای مربوطه ، امکان بیمه تکمیلی را برای مشتریان فراهم نموده است.بر همین اساس مشتریانی که در زمان ثبت نهایی سفارش ، گزینه بیمه تکمیلی را انتخاب نمایند ، در صورت بروز هر گونه حادثه ، صرفا با فروشگاه طرف حساب بوده و فروشگاه  موضوع را بررسی و اقدام به پرداخت خسارت و یا تعویض اجناس خواهد نمود .


البته باید توجه نمود که استفاده از بیمه تکمیلی ، منوط به آن است که مشتریان محترم قبل  از تحویل گرفتن کالاهایی که دچار آسیب در ظاهر بسته بندی نظیر پارگی و ... شده اند ، فروشگاه را در جریان گذاشته و جزئیات را در حضورنماینده شرکت حمل مکتوب و از دادن کد تحویل و یا امضا کردن رسید تحویل خودداری نمایند تا امکان پیگیری های بعدی توسط فروشگاه فراهم باشد .


نکته :

 در تحویل بسته های تیپاکسی پیشنهاد می شود بسته در حضور مامور تیپاکس و یا در دفتر تیپاکس باز شود تا امکان پیگیری های بعدی میسر باشد .


ضمنا مشتریان گرامی در صورت مشاهده خرابی و یا مغایرت ، 24 ساعت کاری پس از دریافت بسته فرصت دارند که فروشگاه را در اطلاع این امر قرار دهند و پس از این زمان ، امکان پیگیری مسائل پیش آمده از طرف بیمه میسر نخواهد بود .