пВї ارسال سفارشات | مجتمع الکترونیک ایران میکرو

قیمت و موجودهای سایت بروز می باشند . در صورت نیاز می توانید از طریق 09039407345 در ایتا یا واتساپ با ما در تماس باشید .
 


ثبت درخواست واردات قطعات ثبت درخواست تهیه از بازار فرصت شغلی در ایران میکرو مرکز دانلود

روش های ارسال سفارشات

 پست پیشتاز :

در این روش زمان حدودی حمل بسته  2 تا 4 روز است . هزینه ارسال با این روش به واسطه وزن بسته تعیین می شود که به صورت پایه در نظر گرفته می شود . هزینه نهایی در این روش شامل هزینه پست پایه + هزینه لفاف (کارتن یا پاکت ، فوم ، چسب و در برخی موارد تسمه) + هزینه خدمات (بسته بندی ، ارسال بسته به دفتر پست ، برگشت و ثبت رسید) می باشد که تنها هزینه پایه بر روی بسته ارسالی درج می شود و باقی هزینه ها در آن لحاظ نمی شود (در شرکت پست هزینه ارسال و بسته بندی جداگانه دریافت می شود که تنها هزینه ارسال بر روی بسته قید می شود) . هزینه لفاف و خدمات بسته به نوع بسته بندی متفاوت است ( بسته بندی های ارسالی فروشگاه شامل پاکت در 5 سایز مختلف و کارتن در 6 سایز مختلف است) . هزینه ای که در هنگام خرید نیز از خریدار دریافت می شود شامل مجموع این هزینه هاست .


 تیپاکس :

تیپاکس یک  شرکت حمل و نقل خصوصی است که تنها در برخی شهرهای ایران خدمات رسانی می کند (شهرها و شهرستانهای بزرگ)  .  هزینه حمل تیپاکس در وزن های بالا مناسب تر از پست خواهد بود . اما در وزن های کم و متوسط پست باصرفه تر خواهد بود .بسته ها نیز با توجه به وزن بسته ها تعیین می شود . همچنین شیوه حمل بسته با این روش بسیار مناسب تر از پست می باشد . 


نکته :

بسته های ارسالی با پست و تیپاکس در زمان ارسال بیمه می شوند ، اما این بیمه تنها شامل نرسیدن بسته به مقصد به واسطه گم شدن ، آتش سوزی و ... است که تمام هزینه بسته نیز توسط شرکت های مذکور پرداخت نمی شود . از همین رو در صورتی تمایل می توانید هزینه بیمه تکمیلی بسته را نیز پرداخت کنید (در زمان ثبت سفارش) تا بسته شما در مقابل شکستگی نیز بیمه شود . در غیر این صورت در صورت کوتاهی و حمل نامناسب شرکت های فوق ، هیچگونه خسارتی پرداخت نخواهد شد . 


نکته :

قبل از تحویل بسته هایی که از نظر ظاهری دچار مشکلاتی نظیر له شدگی ، پاره شدگی و ... هستند ، حتما فروشگاه را در جریان بگذارید و از دادن کد تحویل و یا امضا کردن رسید تحویل خودداری نمائید . در تحویل بسته های تیپاکسی پیشنهاد می شود بسته در حضور مامور تیپاکس و یا در دفتر تیپاکس باز شود تا امکان پیگیری های بعدی میسر باشد .