• هویه رومیزی وات متغیر QUICK 967

هویه یکی از معروف ترین ابزار الات لحیم کاری است که ساده ترین آن از یک دسته و یک میله فلزی تشکیل شده که با گرم شدن میله می توان آلیاژ لحیم را ذوب نمود . روش گرم شدن نوک میله هویه به روش های مختلف صورت می گیرد که معروف ترین آن استفاده از المنت برقی است . هویه ها به دو دسته هویه با دمای ثابت و متغیر تقسیم می شوند که در نوع متغیر می توان دمای نوک هویه را بسته به آلیاژ های مختلف و قطعه لحیم کاری تغییر داد . نوک هویه را نیز می توان بسته به کاربرد های مختلف تغییر داد که معروف ترین آن ها نوک سوزنی ، نوک سوزنی کج و هویه پنسی است . همچنین ممکن است در کاری نیاز به هویه قابل حمل باشد که در چنین کاربردی نمی توان از هویه برقی استفاده نمود و چاره استفاده از هویه گازی است که با پر کردن محفظه هویه از گاز ، می توان بدون نیاز به انرژی الکتریکی المنت را گرم نمود . برخی هویه ها نیز معروف به هفتیری هستند که ظاهر هویه بیشتر شبیه تفنگ است و در لحیم کاری با دمای زیاد از آن ها استفاده می شود .

برای سنجش دمای تولید شده توسط هویه از پارامتر وات استفاده می شود . برای مثال هویه 60 وات ، توان تولید دمای مناسب برای لحیم کاری قطعات الکترونیک را دارا می باشد و هویه 100 وات بیشتر در لحیم کاری کانکتور ها و سیم ها استفاده می شود .

هویه رومیزی و وات متغیر Quick 967 دیجیتال :
این دستگاه یک هویه رومیزی و با قابلیت تنظیم وات می باشد که می توان توسط کلید هایی که بر روی آن قرار داده شده است دمای هویه را در بازه 200 تا 480 درجه سانتی گراد تنظیم نمود . این دستگاه از سه قسمت دستگاه مرکزی ، دسته هویه و یک پایه هویه تشکیل شده است . همچنین دستگاه مجهز به یک صفحه نمایش 3 رقمی به منظور نمایش دمای المنت هویه می باشد . مشخصات این محصول به شرح زیر است :

توان مصرفی : 60 وات
بازه دمای تولید شده : 200 تا 480 درجه ساتی گراد
المنت هویه : سرامیکی
ابعاد دستگاه مرکزی : 140*93*120 میلی متر
وزن دستگاه مرکزی : 1300 گرم
طول سیم هویه : 1.2 متر
طول دسته هویه : 190 میلی متر
وزن دسته هویه : 44 گرم

لازم به ذکر است که بر روی دستگاه مرکزی یک شیار تعبیه شده و محل قرار گیری کارتی است که همراه دستگاه ارائه می شود که بدون وجود آن نمی توان دمای هویه را تغییر داد . این فرایند به شما کمک می کند تا از تغییر اشتباهی و ناخواسته دمای هویه در کار های حساس جلوگیری شود که با هر باز تنظیم دمای هویه توسط کاربر و بیرون کشیدن کارت از داخل شیار ، دمای هویه برای همیشه ، حتی پس از خاموش شدن دستگاه تنظیم باقی می ماند .

نظر بدهید

ورود

هویه رومیزی وات متغیر QUICK 967

  • تولید کننده: QUICK
  • دسته بندی ها:
  • - انواع هویه و هیتر
  • کد محصول: LS_216_L0000_11008
  • کد قفسه فروشگاه: ~
  • موجودی: تهیه از بازار (تماس تلفنی)
  • قیمت پایه : عدم موجودی
    جهت خرید تعداد بالا تماس بگیرید


تعداد بازدید: 5912

'