• دستگاه مدار فرمان اندرویدی

سیستم عامل اندروید که توسط گوگل ارایه شد از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار است که می توان از این سیستم عامل به منظور هوشمند سازی و کنترل وسایل برقی با تلفن همراه استفاده کرد.
این دستگاه قابلیت اتصال به درب منزل، کرکره برقی و سایر لوازم الکترونیکی را دارد و توسط نرم افزار اندرویدی می توانید از طریق تلفن همراه دستگاه دلخواه خود را کنترل کنید.
در ضمن کاتالوگ محصول و نرم افزار اندروید آن را می توانید از قسمت دانلود دیتاشیت دریافت نمایید.

مشخصات فیزیکی:
    طول و عرض: 165X105 mm
    ارتفاع: 45mm
    ویژگی ها
    تعداد کانالهای خروجی: 2 کانال
    ولتاژ ورودی: 220 ولت AC
    نوع خروجی: سوئیچ رله
    حداکثر برد: 20 متر
    خروجی: سه حالت دائم، لحظه ای و تایمر
    جریان خروجی: 7 آمپر
    پروتکل ارتباطی: بلوتوث
    سیستم عامل های مورد پشتیبانی: اندروید
    نمایشگر: سون سگمنت

مدار فرمان اندرویدی
بر روی دستگاه سه نوع خروجی دائم، لحظه ای و تایمر در نظر گرفته شده است که در حالت لحظه ای تا زمانی که کلید از نرم افزار فشرده است خروجی فعال و سپس غیرفعال خواهد شد. در حالت دائم با فشردن کلید خروجی فعال شده و فعال باقی می ماند و با فشار مجدد کلید از تلفن همراه غیرفعال خواهد شد. در حالت تایمر با فشردن کلید خروجی به میزان مدت زمانیکه از قبل توسط کاربر تعریف شده است فعال و پس از سپری شدن زمان تعریف شده غیر فعال می شود این تایم حداکثر تا حدود 2 دقیقه قابل برنامه ریزی است که در واقع می توان از این زمان برای تنظیم تایمر close up&down در کرکره برقی استفاده کرد.
نحوه کارکرد این دستگاه به این گونه است که رمزی 4 رقمی توسط کاربر بر روی سخت افزار توسط صفحه کلید وارد می شود و همزمان رقم های فشرده شده بر روی نمایشگر سون سگمنت نشان داده می شود و پس از فشردن کلید تایید و تنظیم تایمر در حافظه داخلی ذخیره می شود که به این ترتیب با قطع جریان برق حافظه پاک نخواهد شد. سپس همان رمز در نرم افزار وارد می شود و به این ترتیب می توان دستگاه را کنترل کرد.
بر روی دستگاه کلید ریست سخت افزاری نیز درنظر گرفته شده است که با فشردن آن حافظه داخلی پاک می شود.
در اپلیکیشن نیز جهت حفظ امنیت بالاتر امکان تعریف رمز بازکردن نرم افزار وجود دارد.

نظر بدهید

ورود

دستگاه مدار فرمان اندرویدی

  • قیمت پایه : 1,400,000ریال


تعداد بازدید: 1743

'