جهت خرید قطعاتی که موجودی آنها در سایت به اتمام رسیده است می توانید لیست خود را به شماره 09039407345 در واتساپ ارسال نمایید تا در صورت امکان تامین شود .


ثبت درخواست واردات قطعات ثبت درخواست تهیه از بازار فرصت شغلی در ایران میکرو مرکز دانلود

درباره فروشگاه

فروشگاه ایران میکرو در سال 1386 شروع به فعالیت نمود که در ابتدا به عنوان زیر مجموعه سایت آی آر میکرو (www.ir-micro.com ) فعالیت داشت و محصولات فروشگاه نیز شامل کتاب و سی دی های آموزشی میشد . با گذشت 1 سال از فعالیت فروشگاه و مواجه شدن با درخواست های متعددی در جهت اضافه نمودن قطعات به فروشگاه ، این امر محقق شد و فروشگاه نیز به طور مجزا با دومین www.dspic.ir شروع به فعالیت نمود .

با گذشت 3 سال از فعالیت فروشگاه و عقد قرارداد با شرکت ایران مارکت سنتر ، دومین www.iran-micro.com نیز برای فروشگاه ثبت شد و به عنوان دومین اصلی فروشگاه در نظر گرفته شد . پس از آن نیز با پیگیری های صورت گرفته با بانک ها صادرات ، پارسیان ، ملت و پاسارگاد نیز قرارداد بسته شد و درگاه های پرداخت آنلاین این بانک ها در سایت فعال شد .

اکنون با گذشت 13 سال از فعالیت فروشگاه ، با عنایت خداوند کریم ، اجناس موجود در فروشگاه به 11000 مورد رسیده است که به صورت متوالی رو به افزایش است . مهمترین هدف فروشگاه طی این سال ها ، افزایش قطعات قابل فروش و ارائه انواع روش های ارسال و پرداخت برای مشتریان خود (به خصوص دوستان شهرستانی) به همراه قیمت مناسب است تا کاستی های موجود در شهرستان های تا حدی رفع شود و همچنین صرفه جویی زیادی در وقت و هزینه های هموطنان صورت پذیرد .

لازم به ذکر است که با توجه به استفاده برخی فروشگاه ها از نام ایران میکرو و ثبت دومین مشابه ، متذکر می شویم که فروشگاه ایران میکرو دارای نمایندگی فروش و یا همکاری در فروش نمی باشد .