با توجه به نوسانات نرخ ارز ، ممکن است قیمت برخی از اجناس پس از ثبت فاکتور تغییر کند .

تا اطلاع ثانوی امکان هیچگونه فروش حضوری وجود ندارد و تنها سفارشات اینترنتی ارسال خواهند شد .


درباره فروشگاه

فروشگاه ایران میکرو در سال 1386 شروع به فعالیت نمود که در ابتدا به عنوان زیر مجموعه سایت آی آر میکرو (www.ir-micro.com ) فعالیت داشت و محصولات فروشگاه نیز شامل کتاب و سی دی های آموزشی میشد . با گذشت 1 سال از فعالیت فروشگاه و مواجه شدن با درخواست های متعددی در جهت اضافه نمودن قطعات به فروشگاه ، این امر محقق شد و فروشگاه نیز به طور مجزا با دومین www.dspic.ir شروع به فعالیت نمود .

با گذشت 3 سال از فعالیت فروشگاه و عقد قرارداد با شرکت ایران مارکت سنتر ، دومین www.iran-micro.com نیز برای فروشگاه ثبت شد و به عنوان دومین اصلی فروشگاه در نظر گرفته شد . پس از آن نیز با پیگیری های صورت گرفته با بانک ها صادرات ، پارسیان ، ملت و پاسارگاد نیز قرارداد بسته شد و درگاه های پرداخت آنلاین این بانک ها در سایت فعال شد .

اکنون با گذشت 12 سال از فعالیت فروشگاه ، با عنایت خداوند کریم ، اجناس موجود در فروشگاه به 11000 مورد رسیده است که به صورت متوالی رو به افزایش است . مهمترین هدف فروشگاه طی این سال ها ، افزایش قطعات قابل فروش و ارائه انواع روش های ارسال و پرداخت برای مشتریان خود (به خصوص دوستان شهرستانی) به همراه قیمت مناسب است تا کاستی های موجود در شهرستان های تا حدی رفع شود و همچنین صرفه جویی زیادی در وقت و هزینه های هموطنان صورت پذیرد . بر همین اساس و با توجه به درخواست های زیاد برای تهیه اجناس سفارشی و همچنین حجم بالای سفارشات و اقلامی که در طول روز تمام می شوند ، سرعت ارسال سفارشات کاهش قابل ملاحظه ای دارد که در برخی موارد خارج از توان فروشگاه می باشد و ناچارا برای مدتی فروش محدود و یا بسته می شود تا سفارشات به حالت عادی خود بازگردند .

با توجه به مسیر در پیش رو و اهداف تعیین شده برای فروشگاه ، اولویت اصلی فروشگاه بالا بردن تنوع اجناس به همراه قیمت مناسب می باشد که در کنار آن تا حد ممکن به بالا بردن سرعت ارسال سفارشات نیز توجه شده است . اما در این برهه مواجهه با برخی تاخیرها در ارسال لاجرم است و از این بابت از خریداران محترم پوزش می طلبیم و توصیه می کنیم در صورت تعجیل در دریافت اجناس از فروشگاه های همکار کمک بگیرید .

لازم به ذکر است که با توجه به استفاده برخی فروشگاه ها از نام ایران میکرو و ثبت دومین مشابه ، متذکر می شویم که فروشگاه ایران میکرو دارای نمایندگی فروش و یا همکاری در فروش نمی باشد .