جهت تامین قطعات از بازار ، میتوانید لیست خود را به 09039407345 واتساپ نمائید .
 

درباره فروشگاه

فروشگاه ایران میکرو در سال 1386 شروع به فعالیت نمود که در ابتدا به عنوان زیر مجموعه سایت آی آر میکرو (www.ir-micro.com ) فعالیت داشت و محصولات فروشگاه نیز شامل کتاب و سی دی های آموزشی میشد . با گذشت 1 سال از فعالیت فروشگاه و مواجه شدن با درخواست های متعددی در جهت اضافه نمودن قطعات به فروشگاه ، این امر محقق شد و فروشگاه نیز به طور مجزا با دومین www.dspic.ir شروع به فعالیت نمود .

با گذشت 3 سال از فعالیت فروشگاه و عقد قرارداد با شرکت ایران مارکت سنتر ، دومین www.iran-micro.com نیز برای فروشگاه ثبت شد و به عنوان دومین اصلی فروشگاه در نظر گرفته شد . پس از آن نیز با پیگیری های صورت گرفته با بانک ها صادرات ، پارسیان ، ملت و پاسارگاد نیز قرارداد بسته شد و درگاه های پرداخت آنلاین این بانک ها در سایت فعال شد .

اکنون با گذشت 13 سال از فعالیت فروشگاه ، با عنایت خداوند کریم ، اجناس موجود در فروشگاه به 11000 مورد رسیده است که به صورت متوالی رو به افزایش است . مهمترین هدف فروشگاه طی این سال ها ، افزایش قطعات قابل فروش و ارائه انواع روش های ارسال و پرداخت برای مشتریان خود (به خصوص دوستان شهرستانی) به همراه قیمت مناسب است تا کاستی های موجود در شهرستان های تا حدی رفع شود و همچنین صرفه جویی زیادی در وقت و هزینه های هموطنان صورت پذیرد .

لازم به ذکر است که با توجه به استفاده برخی فروشگاه ها از نام ایران میکرو و ثبت دومین مشابه ، متذکر می شویم که فروشگاه ایران میکرو دارای نمایندگی فروش و یا همکاری در فروش نمی باشد .