قوانین فروشگاه

 ثبت اطلاعات مشتريان :

لطفا در هنگام سفارش محصول آدرس کامل پستی ، کد پستی و مشخصات خود را به دقت و کامل وارد کنید و حتما ايميل و شماره تماسی که قرار می دهید معتبر باشد تا در صورت نیاز بتوان با شما تماس گرفت . ضمنا در صورتي كه اطلاعات مندرج در حساب كاربري شما صحيح نباشد ،‌ هرگونه تاخير به وجود آمده در ارسال سفارش متوجه خريدار مي باشد .

 

مراحل بررسي و ارسال سفارشات نقدي :

پس از پرداخت سفارش و تاييد شدن آن كه حداكثر 1 روز كاري طول خواهد كشيد ،‌ وضعيت سفارش به " در حال آماده شدن " تغيير مي كند . در صورتي كه سفارش به كسري بخورد به وضعيت " در انتظار كامل شدن " تغيير كرده و ليست موارد كسري داخل توضيحات سفارش ثبت مي شود و در غير اين صورت پس از بسته بندي به " آماده به ارسال " تغيير حالت مي دهد . آماده به ارسال سفارش به اين معناست كه در همان روز تحويل شركت مربوطه براي حمل بسته خواهد شد (پست ، باربري و ...) . 1 تا 2 روز كاري پس از ارسال بسته (آماده به ارسال شدن) نيز كد پيگيري بسته داخل توضيحات سفارش ثبت شده و وضعيت بسته به " تحويل داده شده " تغيير مي كند .

 

مراحل بررسي و ارسال سفارشات آنلاین :

مراحل کاری در این روش همانند سفارشات نقدی می باشد ، با این تفاوت که به 1 روز کاری جهت تایید قطعی تراکنش نیاز دارد و پس از آن سفارش وارد مرحله آماده سازی می شود .

 

پيگيري سفارشات :

جهت پيگيري سفارش خود در صورتي كه زمان بندي هاي قيد شده سپري شده و بسته بدون تغيير وضعيت مانده است ،‌مي توانيد از طريق صفحه پيگيري سفارشات اقدام كنيد و يا با فروشگاه تماس بگيريد .

 

روش هاي ارسال سفارش :

سفارشات ثبت شده طبق روشي كه در زمان ثبت سفارش تعيين مي شود ، ارسال مي شوند كه مشخصات و زمان حمل مربوطه به تشريح در صفحه ارسال سفارشات قيد شده است .

 

روش هاي پرداخت سفارش :

پرداخت مبلغ سفارش به روش هاي گوناگون شامل واريز داخل بانك ، كارت به كارت ، پرداخت آنلاين و پرداخت به پيك موتوري داخل تهران ميسر است كه در زمان ثبت سفارش قابل انتخاب است .

 

ماليات  :

در حال حاضر در خريد نقدي ماليات دريافت شده از مشتري 0 مي باشد . بر همين اساس نيز امكان ارائه كد ملي و اقتصادی به هيچ عنوان ميسر نمي باشد .

 

زمان لازم براي آماده سازي سفارش :

مدت زماني كه براي آماده سازي سفارش نياز است در صفحه آماده سازي سفارشات بيان و شرح داده شده است .

 

گارانتي و خدمات پس از فروش محصولات :

قطعات الكترونيك ارائه شده در فروشگاه به هيچ وجه شامل گارانتي ، خدمات پس از فروش و يا امكان عودت و یا تعویض نمي باشد و مسئوليتي از بابت كاركرد صحيح قطعه ، چگونگي كار با قطعه و يا آموزش هاي مربوطه به عهده فروشگاه نمي باشد . بر همین اساس جهت سفارشات تعداد بالا ، ابتدا اقدام به تهیه نمونه با تعداد پایین نموده و سپس در صورت تایید بر روی تعداد مورد نظر خرید نمایید تا متحمل ضرر نشوید . ضمن اینکه تنها قطعاتی که در انتهای نام خود عبارت اورجینال را دارند ، به صورت مطمئن از شرکت اصلی تهیه شده است و الباقی موارد از طریق واسطه ها تامین شده است .

 

لغو سفارشات نقدي :

در صورتی که پرداخت سفارش انجام شده باشد و درخواست لغو سفارش داده شود ، ‌20 % از کل مبلغ کسر می شود و الباقی حداکثر تا 2 روز بعد عودت داده خواهد شد . لغو کردن سفارشاتی که با کسری روبرو شده اند نیز تنها در صورتی امکان پذیر است که قبلا به صورت تلفنی با فروشگاه هماهنگ شده باشد و داخل توضیحات سفارش نيز ثبت شده باشد که در صورت موجود نبودن اقلام بخصوصی سفارش لغو شود .

 

آسيب ديدن سفارش در حين حمل بسته :

سفارشات ارسالي توسط فروشگاه تا جاي ممكن به صورت محكم و با ايمني بالا بسته بندي مي شوند اما با اين حال و با توجه به ممنوعيت ارسال قطعات و لوازم شكستني در تمامي روش هاي ارسال ،‌ بسته هايي كه دچار آسيب ديدگي در زمان حمل شوند ، شامل بيمه هاي اوليه شركت هاي حمل و نقل نمي شوند و پرداخت خسارت نيز متوجه فروشگاه نمي شود .

ميزان امنيت و دقت روش هاي ارسال به شرح زير است :

1 - پيك موتوري 2 - ترمينال اتوبوسراني 3 - تيپاكس و ايران پيام  4- باربري 5- پست پيشتاز 6- پست سفارشي

بر همين اساس در صورت تمايل مي توانيد روش هاي با دقت حمل بالاتر را انتخاب كنيد و يا قبل از ارسال بسته با پرداخت مبلغ كمي بسته خود را بيمه تكميلي (براي آسيب ديدگي زمان حمل) كنيد . براي اطلاع از اين مبلغ با فروشگاه تماس بگيريد (قبل از ارسال بسته حتما ميبايست مبلغ بيمه پرداخت شده باشد تا بيمه نامه مربوطه صادر شود كه در صورت ارسال شدن بسته و عدم پرداخت حق بيمه ، مسئوليتي از اين بابت متوجه فروشگاه نخواهد بود) .

 

اعلام مغايرت :

در صورتي كه اجناس ارسال شده با فاكتور مغايرت داشته باشد ، مشتري موظف است حداكثر تا 1 روز بعد از دريافت بسته ، فروشگاه را در جريان بگذارد ، در غير اين صورت بعد از اين زمان مسوليتي بر عهده فروشگاه نمي باشد و به آن رسیدگی نخواهد شد .


اعلام خرابی :

تمامی اقلام برقی داخل فروشگاه نظیر مولتی متر ، بلوور ، پاور سوئیچ و ... قبل از ارسال تست می شوند و به صورت سالم ارسال می شوند . با این وجود جهت اطمینان خاطر مشتریان گرامی یک مهلت 24 ساعته تست برای اینگونه محصولات در نظر گرفته شده است که از روز تحویل سفارش به مشتری محاسبه می شود . در صورتی که پس از گذشت این زمان به فروشگاه اطلاع داده نشود ، به منزله سالم تحویل گرفتن جنس یا اجناس فاکتور می باشد و پس از آن هیچگونه عودتی و یا تعویضی صورت نخواهد گرفت . الباقی محصولات الکترونیکی مانند آی سی ، سنسور ، ماژول و ... شامل گارانتی و تعویض نمی باشند . ضمنا توجه داشته باشید که در صورتی که سفارش به فروشگاه یا آدرس دیگری ارسال می شود تا پس از آن بسته بندی و با باقی اجناس مشتری ارسال شود (بسته بندی و ارسال به عهده فروشگاه دیگری باشد) ، با فروشگاه یا شخص تحویل گیرنده هماهنگ نمایید تا در زمان تحویل گرفتن اجناس از پیک ، قطعات را تست نماید . در غیر این صورت مسئولیتی از بابت خرابی قطعات یا ... متوجه فروشگاه نمی باشد .
 

برگشت خوردن سفارش :

در صورتي كه بسته پس از ارسال به مبدا برگشت بخورد ،‌ علت برگشت بسته بررسي مي شود و در حالتي كه علت آن عدم حضور شخص در زمان تحويل و يا اشتباه بودن مشخصات گيرنده (آدرس ، تلفن ، كد پستي و نام) باشد ، خريدار موظف به پرداخت مجدد كل هزينه ارسال خواهد بود و در حالتي كه مقصر فروشگاه باشد (ناخوانا بودن آدرس ، درج اشتباه مشخصات و يا مشكل در بسته بندي) با هزينه فروشگاه مجددا ارسال خواهد شد .

 

تخفيف :

قيمت هاي درج شده در سايت بر اساس تك فروشي مي باشد(به جز مواردي كه بسته اي ارائه ميشود) . بر همين اساس درخواست تخفيف تنها براي حالتي كه تعداد سفارش داده شده از هر جنس بالا باشد بررسي مي شود و براي تعداد هاي پايين تخفيفي اعمال نمي شود .

 

اطمينان از موجود نبودن برخی اقلام سفارش :

در زمان ثبت سفارش دقت فرماييد كه اقلامي كه با ستاره " * " يا " . " نام گزاري شده اند ، داراي موجودي بسيار محدودي هستند و اجناسي كه در فروشگاه با قيمت 0 نمايش داده مي شوند ، به اين معناست كه داراي موجودي نمي باشند و باقي اجناس در انبار فروشگاه موجود هستند (برخي با تعداد كم و برخي با تعداد زياد) و تنها زماني كه موجودي يك جنس تمام و يا بسيار محدود شود قيمت آن 0 و يا علامت دار مي شود . بنابراين در صورت ثبت سفارش در اولين فرصت نسبت به پرداخت (و يا تاييد سفارش در روش ايران ماركت) اقدام نماييد تا به اين وسيله سفارش شما در نوبت جلوتري قرار گيرد و احتمال به اتمام رسيدن اجناس به حداقل برسد . قيمت هاي درج شده در سايت به روز هستند و مادامي كه جنس موجود باشد با همان قيمت ارائه مي شود . سفارشات ثبت شده نيز در صورت مواجهه با كسري با همان قيمت ارسال مي شوند و در صورتي كه امكان تهيه اقلام كسري پس از گذشت زمان تعيين شده با همان قيمت ميسر نباشد ، ‌هزينه اقلام كسر شده عينا عودت داده مي شود و امكان لغو كل سفارش وجود ندارد . برای اطمینان از موجود بودن تمامی اقلام نيز می توانید با فروشگاه تماس بگیرید .

 

توجه داشته باشید که با توجه به صدور فاکتور های همزمان توسط سیستم و جمع شدن سفارشات طبق نوبت ، هیچ تضمینی در مورد موجود بودن تمامی قطعات با تعداد مورد نظر شما در زمان جمع شدن سفارش شما وجود ندارد و در صورت مواجهه با کسری یا اتمام موجودی از طریق ایمیل و حساب کاربری داخل سایت به شما اطلاع داده خواهد شد و سفارش طبق زمان اعلام شده در لیست تامین کسری قرار خواهد گرفت . در صورتی که پس از زمان مقرر شده امکان تهیه کسری نباشد ، سفارش بدون کسری ها ارسال می شود و هزینه آن عینا به حساب مشتری عودت داده خواهد شد .

 

اعتبار پيش فاكتور :

اعتبار فاكتور ثبت شده براي پرداخت صرفا 1 روز بعد از ثبت سفارش است و پس از اين مدت در صورت تغيير قيمت ها ، قيمت هاي به روز محاسبه خواهد شد .

 

تصاویر سایت :

 به دلیل بالا بودن تعداد اقلام موجود در فروشگاه و تنوع در شرکت های سازنده ، تغییر سریال نامبر و ... و عدم امکان به روز رسانی مکرر تصاویر ، تصاویر سایت اکثرا به صورت حدودی قرار داده شده اند و در مواردی که نیاز است جزئیات با موارد داخل سایت چک شود ، حتما تلفنی هماهنگ شود . این موارد اکثرا برای اجناسی مثل آی سی ، خازن ، ترانزیستور ، مقاومت ، جعبه های پلاستیکی ، آداپتورها و ... که دارای چندین شرکت سازنده و ... هستند ، می باشد .


ادامه

جستجو
 
برای جستجوی محصول مورد نظر خود از کلمات کلیدی استفاده کنید
جستجوی پیشرفته
شاخه ها
حراجی
فروش فوق العاده

كتاب هاي درسي و آموزشي->
محصولات نرم افزاري و آموزشي->

ابزار آلات و تجهیزات->
ماژول و دستگاه هاي صنعتي
فلاشر
پروگرامر ، هدر بورد و بوردهای آموزشی->
کیت های الکترونیک و روبانیک->
فیبر (خام و آماده) و تبدیل آی سی->
رنج كامل قطعات

انواع سنسور و ماژول->
ماژول های آردوینو
انواع گیرنده آماده و ریموت کنترل
انواع دوربین و تجهيزات امنيتي
انواع قطعات نوری->
قطعات صوتی

انواع آی سی و میکروکنترلر->
انواع ترانزیستور ، ماسفت ، تریستور و IGBT->
انواع دیود و پل دیود->

انواع مقاومت->
ولوم ، پتاتسیومتر و مولتی ترن->
انواع خازن->
انواع سلف->
انواع کریستال و اسیلاتور->

پین هدر ، سوکت ، کانکتور و ترمینال->
انواع پیچ ، مهره ، میخ و اسپیسر->
انواع کلید و سوئیچ->
انواع رله->
فیوز و جا فیوزی->

باتری و جا باتری->
پنل خورشیدی (سلول خورشیدی)
آداپتور و ترانسفورماتور->
مبدل های ولتاژ
فریت ، چوک و IF->

قطعات روبات->
انواع موتور و درایور موتور->

انواع سيم ، كابل ، بست و وارنیش->
انواع فن ، هيتسينك و خمیر سیلیکون->
فیش و تبدیل های کامپیوتری ، صوتی و تصویری->
انواع جعبه ، قاب و باکس
قطعات متفرقه

مبدل های صوتی و تصویری
قطعات سفارشی->
پشتیبانی


http://www.iran-micro.com/images/BM_Logo.png


تلفن تماس تهران :

55489505

55489506


ساعت كار فروشگاه :

شنبه تا چهارشنبه

 10 الي 12.30

 13.30 الي 17


بهترين حالت نمايش سايت با مرورگر FireFox است . اين مرورگر را مي توانيد از اينجا دانلود كنيد .